Wpisy archiwalne w kategorii

masa krytyczna

Dystans całkowity:905.71 km (w terenie 25.00 km; 2.76%)
Czas w ruchu:43:27
Średnia prędkość:20.84 km/h
Liczba aktywności:13
Średnio na aktywność:69.67 km i 3h 20m
Więcej statystyk

motion blur

Czwartek, 29 października 2009 · Komentarze(2)
masa krytyczna. mało osób byłotrasa: Mysłowice - Katowice - Mysłowice


fotki... są robione z efektem motion blur :P
prawie połowa masy © hose


cała masa © hose


jedziem!! © hose


taaakie mamy autobusy w Katowicach © hose


Nax! © hose


koniec masowania, niewielu przetrwało © hose
pozdrower dla dzielnych mosowiczów

masonie pokażmy się

Piątek, 25 września 2009 · Komentarze(0)
masa krytyczna, nie obyło się bez incydentu - gość autobusu potrącił jednego z zabezpieczających masę, skończyło się na na obtarciach i zniszczonym kole.
powrót z panem Markiem, hehe całkiem ciekawy powrót :Dtrasa: Mysłowice - Katowice - <po Katowicach> - Mysłowice

masa masonów

Piątek, 31 lipca 2009 · Komentarze(0)
ostatni piątek, pogoda ładna więc wypadałoby się pojawić na masie.
no ale najpierw robota, potem przyjemności. szkoda, że tak mało osób było, pewnie gdyby padał śnieg przyjechałoby więcej.trasa: Mysłowice - Katowice <Tauzen> - po K a t o w i c a c h - Giszowiec - Mysłowicepozdrower dla masakrujących

piatkowe szaleństwa

Piątek, 24 kwietnia 2009 · Komentarze(1)
rano do pracy. wyjechałem 5 min później niż zwykle więc trza to było gdzieś nadrobić :] padło na pewnego żółciutkiego busa, może kiedyś zamieszczę zdjęcie. do pracy zdążyłem na czas. po robocie do Bytomia na spotkanie w celu ubezpieczenia na życie - przyda mi się. znów załapałem się na przegubowego żółtka, numer 830 :D
w Bytomiu wypas - korek jakiego nie widziałem jeszcze nigdy, coś się musiało fajczyć bo na kilku krzyżówkach stały misie kierujący tym burdelem na kółkach, mijałem też kilka wozów straży poż. symulacja mojego ubezpieczenia i wracamy do domu. ale zaraz dzisiaj masa... jest 18 a ja jeszcze w Bytomiu, może zdążę se myślę i strzała w kierunku Kato. I tak jakoś się złożyło, że na jakiś światłach dopadłem cysternę. była zatankowana na max więc nie było problemu z przyspieszeniem. Vmax 67 km/h. pół godziny później dołączyłem do masonów na rondzie i jechałem z nimi do końca przejazdu.trasa: Mysłowice - Katowice - Chorzów - Bytom - Chorzów - Katowice - Mysłowicepozdrower dla masonów

górnośląska masa krytyczna, czyli świetna

Piątek, 31 października 2008 · Komentarze(2)
górnośląska masa krytyczna, czyli świetna okazja do pokręcenia w większej ekipie, spotkania z kumplami i zapuszczenia za granice okolicznych wsi.
pogoda jak w całej Polsce: ciepło, umiarkowany wiaterek - wypas. masonów nawet sporo jak na tę porę roku.
jest jedno ale! ostatnie tygodnie 'obijania' miały dzisiaj swój mały finał - od momentu wyjazdu z domu trzymała mnie kolka (czy jak to sie tam zwie), która ustąpiła dopiero w drodze powrotnej, mięśnie nóg są mocno osłabione i do tego szybko się męczyłem. kondycha spadła zauważalnie. trza to jak najszybciej poprawićtrasa: Mysłowice - K a t o w i c e - <SCC> - Chorzów <WPKiW) - Siemianowice Śląskie - Katowice - Mysłowicepozdrower dla zainteresowanych masą

nijaka ta masa dzisiaj

Piątek, 25 kwietnia 2008 · Komentarze(3)
nijaka ta masa dzisiaj była :/ ludzi było bardzo mało, a ci którym takie jeżdżenie nie przypadło do gustu wykruszali sie w trakcie. Powód? Brak organizacji przede wszystkim, słaba promocja, a co za tym idzie słabe rozpowszechnienie wśród ludu.
Jedyny plus dzisiejszej masówki to brak incydentów(czyt. kolizji z blachozłomami, konfrontacji z policją, itp.), które występowały na wcześniejszych 'zjazdach' i które to skutecznie zniechęciły pokaźną ilość osób pojawiających się regularnie na masach.
Mam nadzieję, że w przyszłości będzie więcej osób ;)
Po masie standardowo do WPKiW posiedzieć przy stoliczku. Nie wiem jakim cudem ale dzisiaj znowu spotkałem Łukasza - chyba mnie szpieguje :)
Powrót drogą okrężną do domu.
zdjęcia tutaj


trasa: Mysłowice - Katowice - < p o K a t o w i c a c h > - Chorzów(WPKiW) - Siemianowice Śląskie - Czeladź - Sosnowiec - Mysłowicepozdrower dla wytrwałych masonów :)